Vytvorte si vlastný inzertný portál na podnikanie zistiť viac.

Slovenský prezidentský kandidát Marian Kotleba: “Za vystúpenie z NATO, proti vojne s Ruskom”

Foto s Marianom Kotlebom

Exkluzívny rozhovor lídra slovenskej pravicovo-konzervatívnej “Ľudovej strany Naše Slovensko” Marianu Kotleba na mieste televízneho kanálu “Tsargrad”

Autor:
Tyurenkov Michael

Dňa 16. marca sa v Slovenskej republike uskutočnili prezidentské voľby. Väčšina kandidátov, ktorí sa uchádzajú o pozíciu vedúceho tejto stredoeurópskej slovanskej krajiny, v nedávnej minulosti –  bola súčasť zjednoteného Československa, pochádza z prozápadných euroatlantických pozícií.

Okrem toho, podľa Konštantínopolu, jedným z kľúčových kandidátov s obrovskými médiami a finančnými zdrojmi je ochranca
Georgea Sorosa Zuzana Čaputová, ktorá sa pokrytecky postaví ako „nová tvár“ v slovenskej politike.

Jediný kandidát, ktorý sa otvorene stavia proti západnému systému, za vystúpenie Slovenska z NATO,  chce zblíženie s bratským slovanským Ruskom, ako aj za zákaz potratov a slogan „Stop LGBT!“ a parlamentná frakcia „Ľudová strana Naše Slovensko“ Marian Kotleba.

V predvečer prezidentských volieb dal pán Kotleba exkluzívny rozhovor pre stránku televízneho vysielania v Tsargrade.

Tsargrad: Ste jediný prezidentský kandidát v Slovenskej republike, ktorý otvorene vyhlásil vojnu modernému liberálnemu „systému“ a nie ľavicovým, anarchickým alebo trockistickým postojom, ale založeným na tradičných kresťanských hodnotách.
Ale čo je to „systém“, proti ktorému bojujete?

Marian Kotleba: Vnímam a definujem súčasný sociálno-politický systém ako sprisahanie oligarchov a politických strán a nimi kontrolovaných médií.
Používajú  svoje zisky, tlačia ideológiu “liberalizmu bez brehov” ako nástroj pre riadenie národa.

C .: Ale vaše volebné plagáty majú slogan „Za slovanskú jednotu, proti vojne s Ruskom“. Čo tým myslíš tieto slová? Ako všeobecne je súčasná vlna európskej Russofóbie nebezpečná pre samotnú Európu? A myslíte si, že existuje geopolitický antagonizmus medzi Európou a Ruskom?

M. K .: Aby som bol presný, slogany na mojich billboardoch sú: “Za slovanskú reciprocitu, proti vojne s Ruskom” a “za odstúpenie z NATO proti vojne s Ruskom”. Dnešnú protiruskú hystériu vnímam ako nástroj na verejnú prezentáciu tých síl, ktoré neskrývajú svoju službu voči Spojeným štátom a americkej politike svetovej nadvlády.

Považujem tento protiruský smer zahraničnej politiky za nebezpečný pre bezpečnosť mojej krajiny a mojich ľudí. Ako člen Výboru pre bezpečnosť a obranu Národnej rady Slovenskej republiky som obzvlášť citlivý na skutočnosť, že vedenie NATO do roku 2030 naplánovalo celý rad provokácií proti Rusku.

Mimochodom, len v tomto volebnom období slovenský parlament dvakrát schválil vyslanie slovenských vojakov do pobaltských krajín hraničiacich s Ruskom. Ľudová strana „Naše Slovensko“, jediná v Slovenskej národnej rade, sa proti tomu otvorene postavila.

Ts? A, samozrejme, v otázke Krymu?

M. K .: Na samom začiatku ukrajinského Euromaidanu som bol jediným európskym politikom vtedajším predsedom Banskobystrického kraja (jeden z ôsmich samosprávnych území Slovenska s administratívnym centrom mesta Banská Bystrica – ed.), Napísal list Prezident Ukrajiny Viktor Janukovyč, V tomto liste som ho vyzval, aby sa nevrátil pred pouličnými teroristami a poznamenal, že inak by to viedlo k smrti Ukrajiny. Bohužiaľ, moja predpoveď sa splnila.

V situácii, ktorá sa nakoniec vyvinula na Ukrajine, boli všetky obavy ruského obyvateľstva oprávnené. Práve preto považujem referendum o budúcnosti Krymu za rok 2014 za správne, legitímne a platné.

C .: Slovensko – jeden z národov strednej Európy, ktorý sa nevzdal svojho kresťanského pôvodu.
Západné protikresťanské hodnoty však prenikajú na Slovensko. Ako tomu môžete odolať?

M. K .: Vskutku, smutnou pravdou je, že kresťanské hodnoty a viera v dnešné Slovensko sú pod najťažšími útokmi z kľúčových mediálnych zdrojov a liberálnych politických síl. Postupne sa však medzi predstaviteľmi Cirkvi objavuje čoraz viac odvážnych kňazov a biskupov, ktorí v sebe nájdu odvahu otvorene označovať a kritizovať toto katastrofálne pre náš ľud liberálny vplyv a jeho prisluhovači. A za to by som im chcel vyjadriť veľkú osobnú vďačnosť.

C .: Relatívne nedávno, vaša frakcia v Národnej rade Slovenskej republiky iniciovala návrh zákona o zákaze potratov. Prosím, povedzte nám o tejto iniciatíve, prečo je to pre vás tak dôležité a prečo poslanci z iných frakcií to urobili tak, aby tento návrh zákona nebol prijatý?
Pozri tiež:
Archpriest Dimitry Smirnov: Ako zachovať Rusov a Ruská do roku 2050 Exkluzívny rozhovor slávneho moskovského pastora a kazateľa
Archpriest Dimitry Smirnov site

cirkevné
13:40 – 07. marec

MK: Program „Ľudovej strany Naše Slovensko“ je založený na troch princípoch – národnom, sociálnom a kresťanskom. Nikdy sa nevzdáme žiadnej z týchto podpor. A som presvedčený, že politici by mali byť hodnotení výlučne činmi, nie sľubmi. Preto sme v rámci zodpovednosti pred Bohom a našimi voličmi, ktorí si nás vybrali ako kresťanskú stranu, predložili Parlamentu návrh zákona o obmedzení interrupcií. Prijatím nášho dobre navrhnutého zákona by sme v týchto dňoch zachránili viac ako 80% nenarodených detí. Nanešťastie, obštrukcia pro-vládnych poslancov (väčšina poslancov nebola proti návrhu zákona o potratoch Ľudovej strany Naše Slovensko, ale jednoducho sa nezúčastnila na hlasovaní – Ed.) Zabránila prijatiu nášho návrhu.

C .: V tomto ohľade sa nemôžem pýtať na „rodovú ideológiu“ uvalenú na celý svet. V skutočnosti, práva všetkých druhov menšín nie sú jednoducho nadradené právam väčšiny, ale sú uložené väčšine. Bez rozpakov ste vyhlásili: „STOP LGBT!“ Prečo sa tento slogan stal jednou z hlavných vo vašej volebnej kampani? M. K .: A na mojom ďalšom billboardovom slogane sa rozšírilo: „Rodina je muž a žena. STOP LGBT! „Pre tento billboard ma zažalovali mnohé mimovládne organizácie financované zo zahraničia. To ma však nemôže zastaviť v mojom politickom boji za ochranu tradičných hodnôt, kresťanských hodnôt a len za všetko, čo je normálne a zdravé. Nemôžeme pripustiť, aby sa tí, ktorí sú zmätení rodovou ideológiou, už v hlavnej (strednej) škole, pýtali detí, či chcú zmeniť svoje pohlavie (ako je tomu v prípade západnej Európy). Všetko, čo si prajete, sa dozviete viac, alebo sa dozviete viac o tejto téme, sa dozviete viac o tejto stránke, v angličtine alebo v slovenčine, v angličtine, v angličtine, v angličtine. To je jednoducho neprijateľné!

Použité translate.google.con ZDROJ: tsargrad.tv

Flower

PS: Stalo vo vašom okolí niečo zaujímavé? Podeľte sa o zaujímavosť sem